Poskytnutí adresy a sídla firmy

Sídlo firmy a obchodní adresa

Virtuální sídlo je služba určená podnikatelům. HV Investment Czech pronajímá virtuální sídlo a adresu právnické osobě, za účelem jejího zápisu do obchodního rejstříku, jakožto sídlo společnosti. V případě podnikající fyzické osoby se jedná o adresu místa podnikání zapsanou v živnostenském rejstříku.

Hlavní podstatou služby je poskytnutí souhlasu s umístěním sídla (pro právní osoby) nebo souhlasu s místem podnikání (u podnikajících fyzických osob), bez něhož soud sídlo/místo podnikání do rejstříku nezapíše. Tato služba zahrnuje přijímání a následné přeposílání korespondence, která klientovi na adresu sídla dorazí.

V ceně poskytnutí sídla firmy jsou zahrnuty tyto následující služby
  • reprezentativní registrační sídlo společnosti a obchodní adresa Vaší firmy
  • hlavička Vaší firmy ve vnitřních prostorách AZ Toweru (11. patro)
  • vydání souhlasu s umístěním sídla s ověřeným podpisem vlastníka nemovitosti
  • přebírání došlé pošty o oznámení emailem s možnostmi vyzvednutí přímo v kanceláři
  • parkování na místech naší společnosti

POZOR AKCE!

Pokud využijete poskytnutí sídla firmy v AZ Toweru Brno, obdržíte od naší dceřiné společnosti HV Accounting Czech s.r.o slevy na vedení účetnictví a daňového poradenství

Příjem pošty doručené na sídlo firmy

V souladu s poměrně novou úpravou doručování dle OSŘ se doporučuje všem klientům mít zřízenu dosílku všech poštovních služeb na adresu dle jejich výběru. Tuto službu si klienti aktivují na své poště a mají ji zřízenu po celou dobu poskytnutí sídla, cena se hradí přímo České poště. Výhodou je, že veškeré doporučené dopisy i dopisy do vlastních rukou jim chodí přímo na místní poštu či do jejich domovní schránky.

Pro klienty, kteří nemají o dosílku zájem je možné zajistit přebírání a přeposílání jejich pošty přímo, anebo její scanování a zasílání emailem, to vše v rámci služby virtuální kanceláře.

Samozřejmostí je možnost vyzvednutí doručené pošty u nás v kanceláři po předchozím sjednání termínu.

Ceny jednotlivých sídel a doby jejich předplatného naleznete v ceníku.

OBJEDNEJTE ON-LINE

V případě dotazů ohledně služby virtuální kanceláře či virtuálního sídla nás neváhejte kontaktovat.